Manufacturers

 

bufo XAPATAN

949 Kč tax incl.
785 Kč tax excl.


40 items in stock


  • Currently 6.00/10

Rating: 6.0/10 (3 votes cast)

Nejoblíbenìjší páskové sandály znaèky Bufo. Vhodné pro všestranné použití, výborné pro chùzi v nerovném terénu. Protiskluzová podešev vyrobená z kvalitní pryže.

From Comment
2015-07-04 Milan .... První řada byla perfektní,tak jsem koupil dva páry.Ale přišlo rozčarování,nevydržely ani rok.Horní šedá guma brzo zpuchří,trhá se,praská, podrážka se odlepuje od horní šedé gumy a praská.Velké zklamání.
2013-12-07 Monika .... Taky jsem měla tyto sandály ,starší řadu, které mi vydržely 8-10let. Proto jsem si koupila tyto, ale přišlo velké zklamání, kdy po necelých 3 týdnech nošení se úplně rozlepila jedna bota. Také se mi nelíbí reakce obchodu, kdy jsem sandály poslala zpět na reklamaci a vrátili mi ji zalepenou s odůvodněním, že stav obuvi odpovídá používání a intenzitě nošení obuvi. Můžu tedy počítat s tím, že po každých 2-3 týdnech nošení Vám budu posílat rozlepené boty zpět v rámci garance? Dále se mi také nelíbilo, že jsem reklamaci posílala e-mailem, na který jsem nedostala žádnou odpověd a musela jsem do obchodu volat. A ve chvíli kdy byly boty opraveny, jsem nebyla nijak kontaktována, prostě na mě čekal balíček na poště.
2013-07-19 Nikola .... měla jsem tyto sandály jen starší řadu a vydržely mi 10 let v naprosto perfektním stavu a to i přesto,že jsem je nosila vždy celé léto. takže všestranná spokojenost,doporučuju a za tuhle cenu neseženete lepší

Only registered users can post a new comment.

Customers who bought this product also bought:


 

Cart  

(empty)

New products

No new products at this time